Aktualności

MIEJSCEKOBIET.PL | Fundacja
162
page-template-default,page,page-id-162,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Fundacja Miejsce Kobiet
ul. Flory 1, lok 29, Warszawa

KRS: 0000468916
REGON: 146773826
NIP: 527-269-66-56

statut Fundacji

KONTAKT
Agnieszka Kramm, 509 84 99 15, agnieszka@miejscekobiet.pl

ZARZĄD Fundacji
Agnieszka Kramm – prezeska Zarządu
Sylwia Grenda – członkini Zarządu

AGNIESZKA

Inicjatorka, współzałożycielka, i spirutus movens Miejsca Kobiet. Od 2003 roku podążając ścieżką serca pracuje z kobietami, prowadząc kobiece kręgi, warsztaty, projekty społeczne. Psycholożka, trenerka, psychoterapeutka, coach. Nauczycielka psychoterapii a także superwizorka. Absolwentka psychologii na UW, dyplomowana psychoterapeutka i nauczycielka psychologii zorientowanej na proces, Szkoły Trenerskiej Haliny Nałęcz Nieniewskiej, trenerka Spadochronu. Absolwentka licznych treningów pracy z grupami, m. inn. w Australii, Londynie. Autorka metodologii pracy z kobietami wracającymi na rynek pracy, kręgów kobiet, projektów rozwojowych i społecznych dla kobiet. Prowadzi Miejsce Kobiet, praktykę terapeutyczną, coachingową i superwizyjną. Współzałożycielka Szkoły Psychologii Procesu im. A. Mindell’a oraz Polskiego Towarzystwa Superwizji Coachingu. Poza pracą, która jest ścieżką jej serca, uwielbia spędzać czas na absolutnym nicnierobieniu z najbliższymi, maniakalnie grając w Scrabble, i chodząc na dzikie, długie spacery, najchętniej w puszczy.

SYLWIA

Członkini Zarządu Fundacji Miejsce Kobiet; psycholożka, trenerka Spadochronu, terapeutka pracy z ciałem metodą Bowena, psychoterapeutka pracy z traumą i lękiem EMDR; zafascynowana połączeniem anatomii człowieka z emocjami i ich ekspresją przez zachowanie; miłośniczka zdrowego stylu życia, naturalnej żywności i biegania; od wielu lat we własnym kręgu kobiet doświadcza siostrzeństwa i kobiecej wspólnoty.