Miejsce Kobiet zaprasza na kolejny z serii bezpłatnych webinarów:

 

Jestem boska!

Czyli subtelna sztuka

(od)budowania poczucia własnej wartości

 

Plaga umniejszenia samej siebie trwa. Widzę ją na co dzień w dziesiątkach kobiet, z którymi pracuję, rozmawiam, spotykam się na warsztatach.

 

Ponieważ jestem przekonana, że to jedna z głównych przyczyn złego samopoczucia kobiet i bardzo chcę tę falę zatrzymać – o tym będzie kolejny darmowy webinar Miejsca Kobiet, który odbędzie się w czwartek 9 maja o godzinie 20:00.

 

Bo tak naprawdę – jesteś królową! Serio.

 

Rozumiem, że może jeszcze o tym nie wiesz. Na razie uwierz mi na słowo. Świat potrzebuje więcej królowych, które rosną i wspierają go, by stawał się lepszym miejscem dla wszystkich.

 

Jak to się ma do poczucia własnej wartości? Zapraszam na webinar.

 

Po spotkaniu – dostaniesz ćwiczenia do praktyki własnej  plus – NOWOŚĆ! – krótkie audio praktyki, do pobrania i słuchania codziennie rano, w samochodzie, na spacerze z psem, w autobusie i gdzie chcesz.

Będą wspierały budowanie Twojego poczucia wartości na co dzień.

 

PAMIĘTAJ!

Aby mieć dostęp do webinaru i materiałów – ZAPISZ SIĘ!

Jeżeli nie możesz być z nami na żywo – będziesz miała dostęp do powtórki (aż tydzień!) i wszystkich ćwiczeń i praktyk – ale tylko jeśli się zapiszesz!

Po zapisie potwierdź swój adres email oraz wypatruj maili od Miejsca Kobiet z linkiem do webinaru. Sprawdź także foldery „Oferty” oraz „Spam”, bo tam czasem lubią ukrywać się nasze maile 😉

A Kramm

Agnieszka Kramm

Inicjatorka, współzałożycielka, i spirutus movens Miejsca Kobiet. Od 2003 roku podążając ścieżką serca pracuje z kobietami, prowadząc kobiece kręgi, warsztaty, projekty społeczne. Psycholożka, trenerka, psychoterapeutka, coach.  Poza pracą, która jest ścieżką jej serca, uwielbia spędzać czas na absolutnym nicnierobieniu z najbliższymi, maniakalnie grając w Scrabble, i chodząc na dzikie, długie spacery, najchętniej w puszczy.