Miejsce Kobiet zaprasza na kolejny z serii bezpłatnych webinarów:

 

Ścieżka snów –

Jak rozumieć sny i z nimi pracować

 

Sny to królewska droga do nieświadomości jak powiedział jeden bardzo znany pan:)
Ciekawość snów i śnienia jest wielka. O co chodzi w tych dziwnych historiach, które się dzieją w nocy? O coś w ogóle chodzi? Czy to ma jakiś sens??? Dobra wiadomość – MA SENS! I nie jest przypadkowe! Serio 🙂 Na webinarze opowiem o tym, czym rządzą się sny, skąd są, i jak można je rozumieć i z nimi pracować. A można! Naprawdę!
Jeśli chcesz być bardziej w zgodzie ze swoim śnieniem – zapraszam na spotkanie:)

 

Podczas webinaru zrobię  pracę z dwoma  snami, (dlatego webinar jest dłuższy, będzie miał w sobie praktyczną część). Jeżeli chciałabyś by Twój sen, został zanalizowany – przyślij mi swój opisany sen, na adres agnieszka@miejscekobiet.pl, do piątku 6 – go grudnia. Ja wybiorę dwa sny, następnie skontaktuję się z ich właścicielkami – i zadam kilka dodatkowych pytań. Sny omówię później w trakcie webinaru!

 

Webinar odbędzie się w środę 11 grudnia o godzinie 19.30.
Osobom, które nie będą mogły uczestniczyć na żywo wyślemy link do powtórki – możliwe tylko po zapisaniu się.

Po spotkaniu – dostaniesz ćwiczenia do praktyki własnej.

 

PAMIĘTAJ!

Aby mieć dostęp do webinaru i materiałów – ZAPISZ SIĘ!

Jeżeli nie możesz być z nami na żywo – będziesz miała dostęp do powtórki i wszystkich ćwiczeń i praktyk – ale tylko jeśli się zapiszesz!

Po zapisie potwierdź swój adres email oraz wypatruj maili od Miejsca Kobiet z linkiem do webinaru. Sprawdź także foldery „Oferty” oraz „Spam”, bo tam czasem lubią ukrywać się nasze maile 😉

 

Zapraszam!

Dołącz do plemienia kobiet, które biorą swoją moc w swoje ręce!

Agnieszka Kramm

Agnieszka Kramm

Inicjatorka, współzałożycielka, i spirutus movens Miejsca Kobiet. Od 2003 roku podążając ścieżką serca pracuje z kobietami, prowadząc kobiece kręgi, warsztaty, projekty społeczne. Psycholożka, trenerka, psychoterapeutka, coach.  Poza pracą, która jest ścieżką jej serca, uwielbia spędzać czas na absolutnym nicnierobieniu z najbliższymi, maniakalnie grając w Scrabble, i chodząc na dzikie, długie spacery, najchętniej w puszczy.