MIEJSCEKOBIET.PL | Jak odnaleźć się na rynku pracy? Zaproszenie na webinar
16159
post-template-default,single,single-post,postid-16159,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Jak odnaleźć się na rynku pracy? Zaproszenie na webinar

W Miejscu Kobiet ruszają bezpłatne webinary. Pierwszy bardzo praktyczny: Jak odnaleźć się na rynku pracy? Opowieść o odwadze i byciu podmiotem.

Czyli to w czym siedzę od dawna, w czym Miejsce Kobiet wspiera kobiety. Dużo wiedzy praktycznej plus ćwiczenia do wykonania. Opowiem o tym co to znaczy  być podmiotem na rynku pracy, o wyjściu ze strefy komfortu, godzeniu życia zawodowego z prywatnym, o powrocie do pracy po przerwie lub zmianie ścieżki zawodowej.

Jeżeli chcesz wzmocnić się w tym obszarze, zainspirować – dołącz! A nawet jeśli jesteś świetna zawodowo – i tak o byciu podmiotem nigdy nie jest za mało. A ćwiczenia – będą inspirujące w sposób zaskakujący mam nadzieję. Jeśli znasz kobietę, która poszukuje w obszarze zawodowym – daj jej znać o webinarze. Dziel się tą wiadomością. Niech idzie w świat.

Webinar odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 20:00. Dla osób zapisanych, które nie będą mogły być na żywo dostępna będzie powtórka webinaru – do niedzieli 14 kwietnia, do godziny 20:00.