MIEJSCEKOBIET.PL | O nas
11
page-template-default,page,page-id-11,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Miejsce Kobiet to wspólnota kobiet, w której jest miejsce także dla Ciebie. To społeczność kobiet, które budują życie na wlasnych warunkach, sięgają po szczęście i spełnienie. W pracy zawodowej, w życiu codziennym, w relacjach. Tworzymy przestrzeń, w której każda kobieta może
poczuć KIM JEST z głębi siebie, bez oczekiwań, usłyszeć siebie, swoje uczucia, myśli, pragnienia – dostać akceptację i empatię – odkryć swoją moc osobistą i niepowtarzalną jakość – nauczyć się jak tę jakość wnosić do świata
Świat potrzebuje kobiet, które znają swoją moc – siłę i miękkość, wrażliwość i zdecydowanie, kontakt ze sobą i działanie w świecie, śmiech z głębi brzucha i łzy . Dołącz do plemienia kobiet mocy – poznaj siebie, doświadcz bepieczeństwa i akceptacji w kręgu kobiet i zacznij tworzyć życie i świat, o jakim marzysz.

Miejsce Kobiet wyskoczyło z mojego serca w pewien cudowny, ciepły majowy dzień, gdy w parku pracowałam i rozmawiałam z jedną z kobiet z tej wspólnoty. Zapytała mnie w pewnym momencie co dalej? Gdzie prowadzą wszystkie te rzeczy, które robię? Prowadziłam już od lat kręgi kobiet, warsztaty, projekty. Bardzo chciałam tym wszystkim elementom nadać jedno imię, stworzyć coś, co je połączy. I wtedy pierwszy raz pojawiło się Miejsce Kobiet – w którym kobiety poczują, że są na swoim miejscu i mogą brać przestrzeń dla siebie.

Od tego czasu Miejsce Kobiet przeszło długą drogę.

Za nami

2000

kobiet, które bezpośrednio skorzystało z naszych warsztatów, szkoleń, sesji, projektów

90

% ZADOWOLONYCH UCZESTNICZEK NASZYCH DZIAŁAŃ

18

edycji kręgów kobiet

75

warsztatów letnich

50

spotkań otwartych

26

odcinków #krammuzemocjami

1

darmowa platforma z podcastem i materiałami

6

otwartych webinarów

80

wystąpień publicznych dotyczących kobiet – konferencje, Kongres Kobiet, media

4

kręgi kobiet, samodzielnie pracujące według metodologii Miejsca Kobiet

10

edycji projektu W drodze do pracy (wspólny projekt Fundacji Miejsce Kobiet i firmy Henkel Polska)

1

projekt psychologicznego wsparcia dla kobiet w areszcie (Fundacja Miejsce Kobiet)

1

projekt wsparcia dla opiekunek osób chorych (Fundacja Miejsce Kobiet, 3 letni projekt finansowany przez Biuro m. st. Warszawy)

1

Klinika Śniącego Ciała – projekt bezpłatnej psychoterapii dla kobiet (Fundacja Miejsce Kobiet wraz ze Szkołą Psychologii Procesu)

Miejsce Kobiet ma dwie formy działalności: Fundacja Miejsce Kobiet – tu realizujemy projekty nieodpłatne dla uczestniczek, finansowane przez naszych partnerów; oraz marka i firma Miejsce Kobiet Agnieszka Kramm – tu realizujemy projekty finansowane przez uczestniczki.