Aktualności

MIEJSCEKOBIET.PL | Mit osobisty i moc osobista
16097
post-template-default,single,single-post,postid-16097,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Mit osobisty i moc osobista

Zapraszamy  kobiety na letnie przebudzenie mocy

Mit osobisty i moc osobista

24 – 28 sierpnia 2019

Zapraszam Cię na kolejną edycję letniego spotkania w kręgu kobiet. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania jest rozpoznawanie i budzenie mocy osobistej. Do tego celu posłuży nam praca w obszarze odkrywania swojego mitu osobistego.

W jaki sposób my kobiety mamy same pisać swoje życiowe historie, jak obejmować moc, siłę, rangę i jak z niej wychodząc budować świat, związki, pracę zawodową – to tematy naszej pracy.

BĄDŹ OBECNA

MIEJ OTWARTE SERCE I SILNE GRANICE I PRZYTOMNĄ GŁOWĘ

BUDUJ ŚWIAT, W JAKIM CHCESZ ŻYĆ

Obejmij całość tego kim jesteś, całą swoją siłę i wrażliwość, swoje piękno i wyjątkowość, delikatność i moc – dla dobra samej siebie i świata wokół. Wolne kobiety, tworzą wolny świat. Kobiety, które obejmują swoją moc, wnoszą ją do świata, czyniąc go lepszym miejscem dla wszystkich. Indianie mówią, że każda istota, rodzi się mając swoją „medicne”, właściwą tylko sobie energię, wynikającą z głębi jej istoty. Gdy się z nią łączymy i wnosimy ją do świata, staja się ona dla świata lekarstwem. Świat potrzebuje tego, co masz do dania! Jaka jest Twoja medicine, jaki kolor, niepowtarzalną jakość ma Twoja moc – temu przyjrzymy się wspólnie.

Forma pracy – pracujemy warsztatowo, w kręgu. W pracy warsztatowej wykorzystujemy metody psychologii procesu, pracy z baśniami i mitami, szamańskiej pracy z naturą i żywiołami.

Prowadzenie

Agnieszka Kramm – psycholożka, coach, psychoterapeutka, trenerka, superwizorka; nauczycielka psychoterapii; od lat prowadzi autorskie warsztaty i programy rozwojowe dla kobiet; współtwórczyni Fundacji Miejsce Kobiet i Szkoły Psychologii Procesu. W nieustającej podróży wewnętrznej, z radością towarzyszy kobietom w budowaniu dobrego dla nich miejsca w świecie, w odnajdowaniu ścieżki serca i łączeniu wrażliwości z mocą. Prowadzi liczne warsztaty i szkolenia dla kobiet, według autorskich metod.

MIEJSCE – magiczna leśniczówka w głębi lasu. Zakwaterowanie w pokojach 2 – 3 – osobowych. Sala do zajęć i las dookoła. Obejrzyj nasze warsztatowe miejsce – www.lesniczowkagaja.pl

Termin

24 – 28 sierpnia

przyjazd: 24.08 do godziny 13.00

Rozpoczęcie zajęć: godzina 15.00

Zakończenie zajęć: 28.08 godzina 17.00

OPŁATA

Warsztat: 1250 zł

do 15 kwietnia 2018 – promocja 1050 zł

Pobyt plus wyżywienie – 595 zł

W momencie zapisu opłata zaliczka w wysokości 400 zł, która jest gwarancją miejsca.

Zaliczka jest bezzwrotna, można przekazać swoje miejsce innej osobie.

INFORMACJE I ZAPISY

pros o zgłoszenia poprzez poniższy formularz

https://goo.gl/forms/JGl2er9DNN9lDVw63

Agnieszka Kramm

509 84 99 15

agakramm@gmail.com