Aktualności

MIEJSCEKOBIET.PL | SPADOCHRON i ścieżka serca intensywny trening dla osób poszukujących ścieżki zawodowej
16442
post-template-default,single,single-post,postid-16442,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_menu_slide_with_content,width_470,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

SPADOCHRON i ścieżka serca intensywny trening dla osób poszukujących ścieżki zawodowej

Jeżeli:

na myśl o pójściu do pracy w poniedziałek dostajesz ścisku żołądka lub innych sensacji,
czujesz się zawodowo wypalona do cna,
masz wątpliwości co do swojej dalszej ścieżki zawodowej,
zmieniasz swoją ścieżkę zawodową,
lub na nią wracasz po przerwie,
nie masz pojęcia gdzie i jak chcesz pracować.

 

Zapraszam Cię na trening SPADOCHRON i ścieżka serca.

To coś dla Ciebie niewątpliwe.

 

SPADOCHRON to najpopularniejszy i najskuteczniejszy, międzynarodowy program dla osób poszukujących ścieżki zawodowej. To jest jedyny licencjonowany program, wśród moich autorskich, który prowadzę – ponieważ jest świetny i znam jego skuteczność. Wykorzystuję go od dawna jako element projektów dla osób wracających do pracy po przerwie. Może już wiesz, że są to bardzo skuteczne projekty – około 80% osób wraca do pracy!

Ścieżka serca – to mój autorski kawałek do Spadochronu dołożony:)

Jeżeli pogubiłaś się zawodowo, chcesz się upewnić czy idziesz dobrą drogą lub chcesz znaleźć nową – zapraszam na trening!

Jest to intensywny trening, po którym wyjdziesz mając określony zawodowy profil. Oczywiście to pierwszy krok do zmiany, poszukiwania bądź budowania nowej pracy. Taki, który świetnie porządkuje i odkrywa dalszą ścieżkę!

W ramach treningu odbędzie się:

35 h treningu Spadochron

4 h warsztatu Ścieżka serca

otrzymasz materiały szkoleniowe oraz dostęp do nagrania webinaru o poszukiwaniu pracy

dla uczestniczek Spadochronu, po zajęciach dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z dwóch sesji coachingowych dotyczących ścieżki zawodowej, za 50% standardowej opłaty (170 zł).

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

DATY, GODZINY:

zajęcia odbędą się w dwa weekendy plus popołudnie piątkowe

10.01.2020 r., godz. 17.00 – 21.00

11.01. 2020 r., godz. 10.00 – 19.00

12.01.2020 r., godz. 9.00 – 17.00

17.01.2020 r., godz. 17.00 – 21.00

18.01.2020 r., godz. 10.00 – 19.00

19.01.2020 r., godz. 9.00 – 17.00

 

MIEJSCE:

Warszawa, dokładne miejsce podam w późniejszym terminie.

 

ZAPISY:

https://forms.gle/XQiy114bPQUQq4h87/

po wypełnieniu formularza otrzymasz mail z potwierdzeniem i danymi do opłaty

 

CENA:

Promocja z okazji Black Friday — obniżka ceny 45%!!!

Od czwartku 28 listopada do niedzieli 1 grudnia cena dla wszystkich 1100 zł

Po 1 grudnia cena 2000 zł.

 

FORMA PŁATNOŚCI:

500 zł zaliczki w momencie zapisu. Zaliczka jest bezzwrotna.

Można wpłacić całość przy zapisie.

Istnieje możliwość rozłożenia na inne raty, informacja przy zapisie.

Wystawiam fakturę.

 

Zapraszam!

Agnieszka

 

„Spadochron dał mi poczucie mocy, wartości, pokazał jak wiele mam kompetencji i ile mogę dać pracodawcom. Przekierował mnie z pozycji przedmiotowej na rynku pracy do roli Kompetentnej Partnerki.”

 

„Przypomniał mi jakie mam kompetencje, umiejętności, sprawił, że wróciła moja siła i umocnił poczucie własnej wartości.”

 

„Dał mi Czas, narzędzia i środki aby przyjrzeć się sobie i lepiej zrozumieć moje potrzeby, preferencje, kompetencje i możliwości.”

 

„Spadochron pozwolił mi zrozumieć co tak naprawdę jest dla mnie ważne w sferze zawodowej. Pozwolił mi też z dystansem spojrzeć na moje osiągnięcia i uzmysłowić sobie jak wiele ich było. Uzmysłowił mi również jak wiele kompetencji i umiejętności posiadam.”

 

„Warsztaty prowadzą przez proces uświadamiania sobie swoich umiejętności i oczekiwań co do pracy, pozwalają pozbyć się ograniczających, nietrafnych przekonań, porządkują wiedzę o sobie i rynku pracy, oraz dają konkretne narzędzia do znalezienia pracy. Prowadząca jest super ciepłą, mądrą i doświadczoną osobą. Grupa kobiet stworzyła sprzyjające środowisko do pracy nad sobą, niby spędza się tylko kilka dni w towarzystwie nowo poznanych osób, a tworzą się serdeczne, wspierające relacje.”

 

„Ważna dla mnie była obecność innych kobiet, które myślą o zmianie pracy lub już poszukują nowej pracy. Przez to sam materiał warsztatowy był wzmocniony o praktyczną weryfikację i interpretację samych uczestniczek.”

 

„Wartością dodaną było to, że warsztat nie był czysto treningowy, zadaniowy, biznesowy, ćwiczeniowy – był formą zawodowego kręgu.”

 

„Podobało mi się wszystko, począwszy od podejścia prowadzącej, po wspaniałą atmosferę, którą udało nam się stworzyć w trakcie zajęć. Mimo iż uczestniczenie w projekcie, to ciężka praca, to dzięki cudownym kobietom, które poznałam stała się ona znacznie łatwiejsza.”

 

„Podobał mi się sposób, w jaki trening był prowadzony.”